bergama zeytin toplama makinası, bergama zeytin toplama makinası fiyatları, bergama zeytin toplama makinası, bergama zeytin toplama makinası fiyatı, bergama zeytin toplama makinası yedek parça

Zeytin ağaçlarınızdan maksimum verim almanız için sizlere yüksek kaliteli toplama araçlarımızı sunuyoruz. Bergama zeytin toplama makinası modellerimizden yüksek verim alabilirsiniz.

Bergama Zeytin Toplama Makinası

Zeytin toplama makinası imalatı ve satış hizmetleriniz bu adres üzerinden yürütmeye devam ediyoruz. Zeytin ağacının faydaları saymakla bitmiyor. Yetiştirilmesi diğer ağaç türlerine göre farklılık gösterir. Eski dönemlerde zeytin ağacına ölümsüz ağaç adı verilir. Zeytin toplama makineleri yerde bulunan zeytinlerin toplanması için işçi ve süreden tasarruf etmenize yardımcı olur. Kısa vadede kara geçebilirsiniz.

Yeni nesil zeytin hasat makinesi Bergama ürünleri onlarca insanın tek seferde yaptığı işi gün içerisinde tamamlar. Ağaç diplerinde kalan zeytinleri toplamak için sürekli olarak hareket etmeniz gerekmiyor. Düz arazilerde eğilip doğrulmadığınız için bel problemleriyle de karşılaşmıyorsunuz.

Zeytin Ağacı Özellikleri Nelerdir?

 • Zeytin ağaç yaprakları genel olarak gümüş renkte bulunur.
 • Gövdesi yaşlansa bile yumrulardan yeni tomurcuklanmalar ortaya çıkar.
 • Zeytin ağacının boyu 3 – 10 metre arasında değişim gösterir.
 • Ağacın gövdesi 50-55 cm arasındadır. Bununla beraber çürümeye ve darbelere karşı dirençlidir.
 • Zeytin ağacı uzun ömürlüdür.
 • Ağacın yaprakları iki yana doğru açılır.
 • Adaptasyon yeteneği yüksektir.

Zeytin ağacı ılıman iklimlerde yetişmektedir. Ağaç sıcak ortamları sever. Özellikle 15 derece üstünde daha kolay yetişmektedir. Kökleri derin noktalara ulaşır. Böylece verimsiz topraklarda bile meyve vermektedir. 250 mm yağış zeytin ağacının yetişmesi için yeterli bir orandır. Yağış oranları zeytin ağacının en iyi şekilde yetişmesi için gereklidir.

Zeytinyağı için toprak durumu da son derece önemlidir. Toprağın verimli olması ve özellikle drenaj sistemlerinin doğru kurulması gerekir. Gerekmesi durumunda zeytin ağacı için teraslama işlemi yapılabilir. Zeytin fidanı dikmek için Ekim ya da Mart ayını tercih edebilirsiniz. Bu aylar içerisinde daha verimli zeytin ağaçları yetiştirebilirsiniz. Zeytin hasat makinası Bergama hizmetlerimizle sizlerin yanındayız.

Zeytin toplama makinesi ağaçtan düşen zeytinleri toplar. Zeytin toplamak için artık işçi tutmanıza gerek yoktur. Yerden zeytin toplama makinesi sayesinde bu işler daha da kolay hale geliyor.

Zeytin Ağacının Yetiştirilme Şartları

Zeytin ağacının büyümesi ve gelişmesinde;

 • Kültürel durum,
 • İklim çeşitleri,
 • Yön,
 • Toprak yapısı,
 • Arazinin durumu etkilidir.

Sıcaklık ve yağış iklim faktörleri arasındadır. Zeytin ağacı ışığı sever. Türkiye’de zeytinlik alanların % 75’e yakını az meyilli arazilerde kurulur. Meyilli arazili topraklarda bu zeytinliklerimizin bazılarında toprak tedbirleri alınmamaktadır. Zeytin toplama makinası imalatı yaparak her türlü arazi koşulunda toplama yapmanızı sağlıyoruz.

Ürünlerimizin tamamı yüksek niteliklidir. Yerli üretim hasat makinelerimiz ile sizlerin yanındayız. Makinelerimiz son derece kolay kullanılmaktadır.

Zeytin Toplama Makinesi Nedir?

Zeytin toplama makineleri zeytin dallarına ve yapraklarına zarar vermeden toplanmasını sağlar. Benzinli ve elektrikli olarak bu makineler çalışabilir. Ürünlerimiz uzun ömürlüdür. Zeytin silkeleme makinalarının üzerinde uzatma çubuğu bulunur. Yüksek teknolojisi sayesinde daha hızlı şekilde zeytin toplayabilirsiniz. Zeytin hasat makinası ile kısa zamanda yüksek performans alabilirsiniz. Zeytin toplama makinası yedek parça ürünlerimizle sizlerin yanındayız.

Zeytin üreticiliğinde ülkemiz dünyanın önde gelen merkezlerinden bir tanesidir. Zeytinin hasat edilmesi de önemli konulardan bir tanesidir. Üretim sayısını arttırmak ve iş yükünü azaltmak için hasat makinelerimizi devreye sokuyoruz. Zeytin toplama makinası yedek parça konusunda biz iş yükünü tamamen hafifletebilirsiniz. Tam da aradığınız yüksek kaliteli yedek parça ürünleri şimdi sizleri bekliyor.

Uzun Ömürlü Zeytin Toplama Makinesi

Uluslararası standartlarda üretim gerçekleştirerek beklentilere cevap veriyoruz. Sektörümüz içerisinde meydana gelen yenilikleri yakından ediyoruz. Satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı kalite kontrolden geçirilmektedir. Böylece sorunlu ekipmanlara asla yer vermiyoruz. Bahçecilik alanında gereken desteği verebiliriz. Hedeflerimiz çerçevesinde en uygun fiyatlı ürünleri sunuyoruz. Sizler için sunduğumu makineleri en uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Yedek parça konusunda en uygun desteği bizlerden alabilirsiniz. Zeytin toplama makinası Bergama hizmetlerinde memnun kalabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Zeytin Toplama Makineleri

Zeytin en özel meyvelerden bir tanesidir. Kahvaltıların vazgeçilmezi olan bu lezzetten herkes memnun kalmaktadır. Zeytin yetiştiriciliği oldukça eski bir kültürdür. Türkiye dünyada zeytin üretiminde ikinci sıradadır. Akdeniz ikliminin hakim olduğu bölgelerde kolayca yetişmektedir.

Firmamız üretim desteğiyle sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Fonksiyonel ürünlerimizle biz beklentilere cevap veriyoruz. Zeytin toplama makinası Bergama ürünlerimizi internet üzerinden dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

Zeytin Yetiştiriciliği

Zeytin yetiştiriciliği yapmak isteyenlere çok özel makineler tasarladık. Zeytin ağaçları bir yıl yüksek verim sunarken bir yıl düşük verim sunabiliyor. Zeytin toplama makineleri bu periyotların durumunu en aza indirebiliyor.

Zeytin toplama makinası konusunda aradığınız kaliteyi elinizin altına getiriyoruz. Sahip olduğumuz tecrübemizle siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Toplama makinelerimiz garantili bir şekilde sizlere sunuluyor. Tarım makinelerini tasarlarken verim odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Zeytin Yetiştiriciliğinde Modern Teknikler

Birim alandaki ağaç sayısını artırmak ve alınan ürün oranını yükseltmek için modern uygulamalardan yararlanmaktadır. Modern tekniklerin temel amacı kaliteli ve sağlıklı ürün elde edebilmektedir. Biz modern zeytin yetiştiriciliği konusunda da destek verebiliriz.

Firmamız uzun zamandır zeytin toplama makinası imalatı alanında çözüm sunuyor. Kuruluşumuzdan bu yana faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Ana hedefimiz müşteri memnuniyetini elde etmektedir. Ürünlerimizi sizlere sunmadan önce test ediyor ve pazarlıyoruz. Teknoloji ve yenilikleri sürekli takip eden firmamız aynı zamanda müşteri memnuniyetini de korumayı başarıyor. Geçmişten bu yana faaliyetlerimize devam ediyor. Günümüz rekabet piyasasında çalışmış olduğumuz firmalara mutlak çözüm sunuyoruz. Sürekli olarak gelişmeyi amaçlayarak hareket ediyoruz. Sistem gereklerini yerine getirmek için en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Zeytin hasadı konusunda gelişmeleri ön planda tutma tutarak iş hacmimizi geliştiriyoruz. Her geçen gün büyüyerek uzun süreli müşteri ilişkilerini kuruyoruz. Firmamız müşterilerimizin ve endüstrinin ihtiyaçlarına tek kaynaktan çözüm sunabiliyor.

Zeytin Toplama Makinası Yedek Parça

Zeytin çok özel yöntemler tercih ediyoruz. En çok kullanılan yöntemler ise silkeleme ve tarama işlemidir. Geleneksel yöntemler ağaca zarar verebilir. Bu da verimin ciddi şekilde düşmesine neden olur. Her yıl iyi şekilde mahsul toplamak için yeni nesil ekipmanlardan yararlanmak gerekir. Zeytin toplama makineleri hasat sırasında aradığınız kaliteyi sizlere sunabiliyor. Bu makineleri kullanarak dallarda bulunan meyveleri kolayca toplayabilirsiniz Ağacınıza ve sofralık zeytinlerinize zarar vermeden toplama işleriniz kısa sürede tamamlanır. Yüksek verimli toplama desteği şimdi sizleri bekliyor. Zeytin toplama makinesi imalatıyla beraber yedek parça desteğimizden de yararlanabilirsiniz. Adresimizi ziyaret ederek zeytin toplama makinası yedek parça alanında dilediğiniz çözüme ulaşabilirsiniz.

 

 

Anahtar Kelime Buludu

bergama zeytin toplama makinası, bergama zeytin toplama makinası fiyatları, bergama zeytin toplama makinası, bergama zeytin toplama makinası fiyatı, bergama zeytin toplama makinası yedek parça

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir